עורך דין אברהם שי (נצ"מ בדימוס) הינו בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה (LL.B) ובוגר החוג למדע המדינה של אוניברסיטת חיפה
(B.A).

עו"ד אברהם שי (נצ"מ בדימוס), הוא בנו של נצ"מ בדימוס נתן שי, אשר שרת במשטרת ישראל 36 שנים במגוון תפקידי חקירות ופיקוד, ובנה של יהודית שי ז"ל, אשר אף היא הייתה שוטרת ביחידות שונות של מחוזות חיפה וצפון, במהלך שנות ה- 50.

יהודית ז"ל עצמה הייתה בתו של רפ"ק ישראל פולני ז"ל, אשר היה קצין במשטרה הבריטית בארץ ישראל, והיה מפקדה הראשון של נקודת הר כרמל בחיפה, עם עזיבת הבריטים את הארץ ופרש מהמשטרה כשתפקידו האחרון היה מ"מ ראש ענף החקירות במחוז צפון.

עו"ד שי הוא אביה של עו"ד יפעת שי יוספזון, שאף היא שירתה במשטרת ישראל החל משנת 2003, ושל עו"ד דורון שי, העוסק בתחום התכנון והבנייה, והוא סב ל - 4 נכדים.

עו"ד שי החל את דרכו במשטרה בשנת 1977 כסייר (סטודנט), ולאחר שרות בחיל השריון חזר והתגייס לשרות קבע במשטרה בתפקידי סיור. סיים קורס קצינים יעודי בשנת 1983 ומאז שרת עד 2007 במגוון תפקידים כגון: ראש משרד חקירות בתחנות מגדל העמק, עפולה ונצרת, מפקד מחלקה בקורס קצינים במלמ"ש, סגן מפקד תחנת טבריה, ראש לשכת תביעות פלילי ותעבורה במרחב העמקים, מפקד ענף חקירות ומודיעין במלמ"ש, מפקד תחנת בית שאן, קצין אח"ק של מרחב חוף, סגן מפקד מרחב חוף ובתפקידו האחרון שימש כקצין אגף החקירות והמודיעין של המחוז הצפוני.

בין יתר תפקידיו הרבים, היה הממונה המקצועי הבכיר על חקירת יותר ממאה זירות רצח ופשעים חמורים אחרים. בין שלל האירועים הקשים, בהם טיפל, ראוי לציון הרצח האכזרי של הנערה תאיר ראדה זיכרונה לברכה, כמו גם אירועי הרצח וההריגה של החייל בשפרעם.

עו"ד שי החל בייצוג שוטרים בפני בית הדין למשמעת של המשטרה (ביד"מ), עוד בעת שירותו כקצין משטרה (בשנת 1987), בהתנדבות ורשם לזכותו זיכויים רבים. לקראת סיום שירותו, אף היה עו"ד שי שופט (נציג המפקדים), בבית הדין לערעורים במשטרה. מאז שחרורו מהשרות, ממשיך עו"ד שי בייצוג שוטרים וסוהרים והביא לזיכויים של לא מעטים מהם ולסגירת תיקים רבים במסגרת הליכי שימוע במח"ש.

הכלים והניסיון הרב שצבר מהווים יתרון משמעותי ביותר בייצוג חשודים ונאשמים, באשר הם ואף בייצוג נפגעי עבירה.

זאת ועוד, הוא סיים בהצלחה את קורס חוקרי הרצח של משטרת ניו יורק: NYPD Detective Bureau - Homcide Investigators Course.

בנוסף לעיסוקו כעורך דין, מאז פרישתו, במשך למעלה מעשור, משמש עו"ד אברהם שי כמרצה חוץ במשטרת ישראל, במשרד להגנת הסביבה, בקורסים להכשרת והעמקת ידע של ממוני בטיחות ומדריכי עבודה בגובה, בקורסים רבים של הכשרת הפקחים הסביבתיים של הרשויות המקומיות לתפקידי חקירות וסמכויות בתחום עבירות הפוגעות בסביבה. מרצה מעת לעת בפני הנהלות של מפעלים וחברות בכל הנוגע להיקף האחריות של המנהלים למניעת תאונות עבודה.
 
עורך דין אברהם שי

השותפים


עורכת דין יפעת שי - יוספזון נשואה ואם ל - 3 ילדים, בתו של עו"ד אברהם שי, בוגרת תואר ראשון (LL.B) במשפטים ומוסמכת תואר שני במשפטים (LL.M)
באוניברסיטת חיפה בתוכנית "תורת השפיטה וההליך הפלילי".

עו"ד יפעת שי – יוספזון, הכריזה כבר בגיל 5 כי היא תהיה עורכת דין, הואיל וההגנה על הזולת בערה בה, ומאז ועד היום היא נלחמת לשם כך ללא פשרות.

עו"ד יוספזון הינה דור 4 במשפחה של שוטרים ו - 10 במספר. החלה את שירותה במשטרת ישראל עוד בשנת 2003, שם שירתה בתפקידי אג"מ ואק"מ. 

במקביל לשירותה במשטרה, החלה את דרכה בתחום המשפטי הפלילי כטרום מתמחה במשרד עורכי דין עוד בהיותה סטודנטית למשפטים בשנת 2005. בהמשך עבדה עו"ד יוספזון בשני משרדים פרטיים בתחום האזרחי.

עו"ד יוספזון מובילה את המחלקה לרישוי נשק במשרד, וזו לה התמחות ייחודית, אשר הביאה להצלחות כבירות בתחום, ברמה הארצית.  

עו"ד יוספזון מייצגת שוטרים רבים במחלקה לחקירות שוטרים וכן בבתי הדין למשמעת של המשטרה והשב"ס.

עו"ד יוספזון, הינה מגשרת מוסמכת ובוגרת השתלמויות משפט פלילי, סדר דין פלילי ודיני ראיות.

בנוסף לפעילותה זו, עו"ד יוספזון הינה חברה בוועדה הפלילית של לשכת עורכי הדין במחוז חיפה.
 
עו"ד יפעת שי - יוספזון
 
טלפון
072-33-80-172
כתובות
סניף ראשי - שדרות פל ים 2 חיפה, בניין אורן, קומה 3  "חלונות הסיטי" , 33095
סניף עפולה - שדרות מנחם בגין 80 (בית כרסנטי), עפולה
סניף קריות - בית אופק - בטאן, שבטי ישראל 2, קריית ביאליק
print2, print, printer
phone6, phone, contact, telephone, support, call
פקס
04-8600802

שי יוספזון ושות'
משרד עורכי דין
מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:
חייגו עכשיו 072-33-80-172
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

* כל השיחות מוקלטות לצורך שיפור השירות

טלפון
072-33-80-172
כתובות
סניף ראשי - שדרות פל ים 2 חיפה, בניין אורן, קומה 3  "חלונות הסיטי" , 33095
סניף עפולה - שדרות מנחם בגין 80 (בית כרסנטי), עפולה
סניף קריות - בית אופק - בטאן, שבטי ישראל 2, קריית ביאליק
 
 
print2, print, printer
פקס
04-8600802
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

 

 

אנחנו כאן בשבילכם -  חייגו עכשיו  072-33-80-172  או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 
 

שי יוספזון ושות' - משרד עורכי דין


* כל השיחות מוקלטות לצורך שיפור השירות
* אין באמור באתר זה משום ייעוץ משפטי